Вчителі не будуть отримувати $4000: Гончарук зробив сумну заяву

Вчителі не будуть отримувати $4000: Гончарук зробив сумну заяву
Вчителі не будуть отримувати $4000: Гончарук зробив сумну заяву
Олексій Гончарук розповів, коли вчителі в Україні будуть отримувати по $4000.

Вчителі не скоро буду отримувати зарплату в 4 тисячі доларів. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Підняття зарплат можливе тільки в разі стрімкого економічного зростання в країні, сказав Гончарук в програмі "Свобода слова" на каналі ICTV. Прем’єр сказав, що підвищення плануються, але не так скоро, як хотілося б.

"Ми намагалися знайти максимально кошти для підвищення зарплат педагогам. Підвищення зарплат будуть, але далеко не такі, які нам хотілося б", - сказав Гончарук.

За словами прем’єра, економіка країни повинна отримувати більше податків і ресурсів, тоді бюджетники і дочекаються підвищення.

"Для того, щоб забезпечити достатні підвищення, наскільки заслуговують наші вчителі, нам потрібно більше економічного зростання. Нам потрібно, щоб економіка виробляла більше ресурсів, більше податків",
- підкреслив Гончарук.
Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/ukraine/89982-vchyteli-ne-budut-otrymuvaty-4000-goncharuk-zrobyv-sumnu-zayavu.html” Об этом сообщает ukr-mayak.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя