800 спеціально навчених поліцейських готова ввести Україна на територію ОРДЛО

Поліція у рамках стратегії деокупації розробляє порядок функціонування поліцейських підрозділів на тимчасово окупованій частині Донбасу.

Об этом сообщает tp0562.in.ua со ссылкой на СМИ.

На Донеччині для роботи на деокупованих територіях підготовлено близько 800 поліцейських. Як йдеться на сайті Поліції Донеччини, про це повідомили під час всеукраїнського науково-практичного круглого столу на тему: «Деокупація Донбасу: організаційно-правовий механізм відновлення територіальної цілісності України», що відбувся у Маріуполі, передають Патріоти України.

Зокрема, поліція Донеччини у рамках стратегії деокупації розробляє порядок функціонування поліцейських підрозділів на тимчасово окупованій території, першочергові заходи з гарантування публічної безпеки та захисту прав громадян.

У зв’язку з цим сказано, що для роботи на деокупованих територіях вже підготовлено близько 800 поліцейських, передбачено ресурси для безперебійної діяльності підрозділів.

Також сказано, що під час круглого столу було визначено основні засади організаційно-правового механізму відновлення територіальної цілісності України. Вони будуть взяті до уваги під час практичних заходів із врегулювання ситуації на Донбасі.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/800-spetsialno-navchenykh-politseiskykh-hotova-vvesty-na-terytoriiu-ordlo-ukraina-298110.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя