У Рівному покарали 14 працівників СІЗО

Фото ілюстративне, з Мережі


Органи прокуратури області перевірили три виправні колонії, слідчий ізолятор та медичні частини обласної філії держустанови «Центр охорони здоров’я державної кримінально-виконавчої служби України». Об этом сообщает augustnews.in.ua со ссылкой на СМИ.


В результаті перевірок в зазначених установах виявили факти порушення режимних вимог і прав в’язнів (на охорону здоров’я, листування, житлово-побутові умови тощо). У зв’язку з цим прокурори винесли акти прокурорського реагування керівництву установ області і Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Мін’юсту.


Так, цьогоріч вже задовольнили 39 вказівок, з яких шість — щодо усунення виявлених порушень у слідчому ізоляторі.


До дисциплінарної відповідальності притягнули 58 службових осіб, в тому числі й 14 працівників слідчого ізолятора.

Крім того, скасували чотири акти установ, а з виправного центру звільнили одного засудженого.Також за прокурорського втручання звільнили начальника Рівненської міської медичної частини, яка розміщена в слідчому ізоляторі.


Понад 400 засуджених Катеринівської виправної колонії пройшли флюорографічні обстеження, 60 засуджених Городоцького виправного центру вакцинували проти кору, а інфекціоністи проконсультували всіх ВІЛ-інфікованих в’язнів.Додамо, що такі перевірки органи прокуратури проводять систематично.


Прес-служба прокуратури Рівненської області


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/u_rivnomu_pokaraly_14_pratsivnykiv_sizo_238476.html”

ТОП новости

Разное

Вход

Меню пользователя